fbpx

PORTRET PUPILA

DLA TOZ-ów

Poza oczywistymi względami dlaczego istniejemy naszą misją jest pomaganie bezdomniakom w potrzebie! Staramy się to realizować na kilka sposobów, oto niektóre z nich:

AZYLANCI.PL

Prowadzimy na Facebooku Fan Page pod nazwą Azylanci.pl. Tą drogą staramy się włączyć w poszukiwania domów dla najbardziej potrzebujących sierot! Wiemy, że większość TOZ-ów prowadzi swój Fan Page ale w naszej ocenie, połączenie sił przynosi lepsze skutki! Dlatego też każdy zaintereoswany TOZ może dołączyć do nas "administracyjnie" Prosimy o kontakt a wskazanej osobie damy uprawnienia ADMINISTRATORA do naszego Fan Page!

PORTRETY POMAGAJĄ

Większość TOZ-ów organizuje różnego rodzaju zbiórki, bazarki, licytacje itp. Do dużej części takich akcji potrzebne są "fanty". Miło jest widzieć jak chętni do pomocy przekazują różne przedmioty na takie akcje lecz każda z nich poprzedzona jest wielodniowym proszeniem o te "fanty". Inną sprawą jest fakt, że na licytacje trafiają rzeczy kompletnie nie związane ze zwierzętami przez to często potem na wszelkiego typu licytacjach nie osiągają one oczekiwanych wyników.

My postanowiliśmy podejść do tego inaczej! 
Udostępniamy dużą część naszych portretów z przeznaczeniem na takie aukcje. Każdy TOZ może sobie wybrać dowolny portret / portrety, którymi jest zainteresowany i wystawić go za dowolną cenę minimalną na aukcji!

No dobrze, nie całkiem dowolną - gdybyśmy mieli drukować nasze portrety powiedzmy po 20zł za sztukę to szybko by się nasza akcja skończyła ;-) Dlatego naszą ceną minimalną jest kwota poniesionych kosztów (druk + przesyłka).

Nie ma konieczności dokonywania przez TOZ zakupu wcześniej. Cały proces produkcyjny wraz z przesyłką nie przekracza najczęściej jednego tygodnia, więc udostępniając w postaci postu nasz portret do licytacji wystarczy dodać tą informację.

Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć w menu (menu TOZ) dostępnym po prawej stronie.

Informację o kosztach a co za tym idzie cenie minimalnej dostępne są dla TOZ PO ZALOGOWANIU! gdyż dotyczy ona TYLKO TOZ-ów i jest niedostępna dla innych użytkowników!


Udostępniamy również dla zainteresowanych pełną wersję informacji - prosimy o kontakt a prześlemy dane DEMO do zalogowania!

 

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek inne pomysły jak moglibyśmy w ramach naszej działalności Wam pomóc - dajcie znać! Spróbujemy je zrealizować!  

 

logo

 


© 2022 Portret Pupila
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kopiowanie i publikowanie w jakiejkowiek formie zastrzeżone!Wyjątek stanowią udostępnienia naszych prac w mediach społecznościowych (każdorazowo z informacją o autorstwie)