fbpx

PORTRET PUPILA

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W SKRÓCIE

Nasze portrety psa, kota lub innego zwierzątka powstają w większości na zamówienie z nadesłanego zdjęcia (zdjęć) głównie jako obraz olejny lub tzw. Digital Art. W przypadku portretów, obrazów olejnych nie stosujemy ułatwień w postaci wydruku na płótnie potem tylko ręcznie podmalowywanego ani innych tego typu rozwiązań. Obraz olejny od początku do końca powinien być malowany tak jak to robili dawni mistrzowie! I my stosujemy się do tej zasady! Każdy z naszych portretów olejnych posiada taką gwarancję wykonania i bierzemy za to pełną odpowiedzialność.

TECHNIKA

Najczęściej stosowaną techniką jest farba olejna na płótnie bawełnianym naciągniętym na krosno malarskie (blejtram). Wykonujemy również portrety w technice Digital Art, które są drukowane na płótnie i również naciągnięte na blejtram.
Portret, obraz olejny jest wykonywany na podstawie dostarczonego zdjęcia całkowicie ręcznie!
Podobnie jest z portretami Digital Art, które również w większości są wykonane ręcznie za pomocą piórka i tabletu graficznego a nie tylko za pomocą przekształceń w postaci filtrów w programie graficznym!

TO NIE JEST WYDRUK NA PŁÓTNIE, RĘCZNIE POPRAWIONY BY IMITOWAŁ MALARSTWO OLEJNE!

CENA

Zależy od kilku elementów:
  • techniki - olej, akryl, kredki pastelowe, Digital Art
  • oczekiwanego formatu (wymiarów) gotowego obrazu, portretu Twojego pupila.
  • dodatkowo potrzebne jest zdjęcia pupila by ocenić stopień trudności a co za tym idzie ilość czasu potrzebnego do wykonania portretu

Orientacyjne ceny znjdziecie w dolnym menu.

TERMIN

Najczęściej potrzebne jest nie mniej niż 30 dni na wykonanie portretu (oraz wyschnięcie obrazu by nadawał się do wysyłki) (w przypadku odbioru osobistego najczęściej jest to o tydzień krócej)
Zawsze proszę pytać o termin, gdyż jest on zmienny i zależy od ilości zamówionych prac.
Digital ART i fotomontaż zwykle powstaje w maksymalnie 14 dni!

POSTĘP PRAC

Postęp prac nad każdym zamówionym portretem można śledzić pod adresem www, który zostanie wysłany zamawiającemu z chwilą dokonania zamówienia.

 

W razie dodatkowych pytań poprosimy o kontakt!

logo

 


© 2022 Portret Pupila
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kopiowanie i publikowanie w jakiejkowiek formie zastrzeżone!Wyjątek stanowią udostępnienia naszych prac w mediach społecznościowych (każdorazowo z informacją o autorstwie)