Skip to main content

PORTRET PUPILA

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W SKRÓCIE

Nasze portrety psa, kota lub innego zwierzątka powstają w większości na zamówienie z nadesłanego zdjęcia (zdjęć) głównie jako obraz olejny lub tzw. Digital Art. W przypadku portretów, obrazów olejnych nie stosujemy ułatwień w postaci wydruku na płótnie potem tylko ręcznie podmalowywanego ani innych tego typu rozwiązań. Obraz olejny od początku do końca powinien być malowany tak jak to robili dawni mistrzowie! I my stosujemy się do tej zasady! Każdy z naszych portretów olejnych posiada taką gwarancję wykonania i bierzemy za to pełną odpowiedzialność.

TECHNIKA

Najczęściej stosowaną techniką jest farba olejna na płótnie bawełnianym naciągniętym na krosno malarskie (blejtram). Wykonujemy również portrety w technice Digital Art, które są drukowane na płótnie i również naciągnięte na blejtram.
Portret, obraz olejny jest wykonywany na podstawie dostarczonego zdjęcia całkowicie ręcznie!
Podobnie jest z portretami Digital Art, które również w większości są wykonane ręcznie za pomocą piórka i tabletu graficznego a nie tylko za pomocą przekształceń w postaci filtrów w programie graficznym!

TO NIE JEST WYDRUK NA PŁÓTNIE, RĘCZNIE POPRAWIONY BY IMITOWAŁ MALARSTWO OLEJNE!

CENA

Zależy od kilku elementów:
  • techniki - olej, akryl, kredki pastelowe, Digital Art
  • oczekiwanego formatu (wymiarów) gotowego obrazu, portretu Twojego pupila.
  • dodatkowo potrzebne jest zdjęcia pupila by ocenić stopień trudności a co za tym idzie ilość czasu potrzebnego do wykonania portretu

Orientacyjną wycenę znajdziecie w dolnym menu.

PŁATNOŚĆ

Do realizacji zamówienie przystępujemy po zaksięgowaniu na naszym koncie zaliczki w wysokości 50% uzgodnionej ceny portretu natomiast gotowy portret wysyłamy po dokonaniu pełnej płatności wraz z kosztami przesyłki kurierskiej (zwykle 35zł)
Płatności można dokonać zarówno na nasze konto bankowe jak i przez system PayPal (odpowiednie dane prześlemy po uzgodnieniu warunków) 
NIE WYSYŁAMY ZA POBRANIEM!

TERMIN

Najczęściej potrzebne jest nie mniej niż 45 dni na wykonanie portretu (oraz wyschnięcie obrazu by nadawał się do wysyłki) (w przypadku odbioru osobistego najczęściej jest to o tydzień krócej)
Zawsze proszę pytać o termin, gdyż jest on zmienny i zależy od ilości zamówionych prac.
Digital ART i fotomontaż zwykle powstaje w maksymalnie 14 dni!

POSTĘP PRAC

Postęp prac nad każdym zamówionym portretem można śledzić pod adresem www, który zostanie wysłany zamawiającemu z chwilą dokonania zamówienia.

 

W razie dodatkowych pytań poprosimy o kontakt!

logo

 


© 2023 Portret Pupila
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kopiowanie i publikowanie w jakiejkowiek formie zastrzeżone! Wyjątek stanowią udostępnienia naszych prac w mediach społecznościowych (każdorazowo z informacją o autorstwie).